חנות לחיות בירושלים

עיקרי הדברים:

"תנו לחיות לחיות" זו לא רק סיסמה נדושה, זו דרך חיים לכל מי שרוצה לגדל חיית מחמד. ממש כמו שמגדלים בן משפחה חשוב לתת לבעל החיים את החום והאהבה שהיינו מעניקים לבן אדם, רק ברמה הנכונה עבורם. היום אנשים מגדלים בעלי חיים בביתם או בחצר לצרכי פנאי ומשחק ופחות לצרכים בסיסיים כמו בעבר. לכן, חשוב שההתייחסות שלנו אליהם תהיה טיפה שונה. מה לתת להם לאכול? איך להעביר איתם את היום? מה הם אוהבים לעשות וכו' אלו שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם בכל פעם מחדש. אם תרצו לבקר חנות חיות בירושלים ולשאול את השאלות הללו, תוכלו לקבל תשובות רבות בהתאם לסוג החיה שאצלכם.

איך מטפלים בבעל חיים ברשותנו?

כל חיה מתקיימת בתנאים מסוימים האופייניים למין שלה. יש הבדל משמעותי בין איך לגדל חתול לבין איך מגדלים כלב, למרות שלרוב האנשים זה נראה כאילו אין ממש הבדלים משמעותיים. למעשה חשוב לתת מענה לכל ההיבטים ולהתנהגויות של בעל החיים לאורך כל היום וכן לאינטראקציה שיש בין האדם לחיה. לפני שאתם מביאים גור חתולים או כלבים הביתה לאימוץ, חשוב שתלמדו על החיה ועל כל הדרכים כיצד לגדל אותה על מנת שתוכלו אתם והיא להשיג את המיטב מהקשר שיתפתח עם השנים.

מה להביא להם לאכול וכמה?

בררו לגבי טיב האוכל שאתם מגישים לחיית המחמד שלכם. אם החלטת לקנות אוכל מאת חנות חיות בירושלים, כדאי שתבדקו היטב את המרכיבים על גבי האריזה. יש הבדל בין הבשר שנותנים לחתול לבין הבשר שנותנים לכלב. גם בין סוגי הבשר לאותו סוג וגזע כלב יש הבדלים. מזון אחד עשיר בחומרים מסוימים שמזון מסוג אחר אין בו אותם. לכן בכל רכישה שאלו את המוכר שנמצא אצל חנות חיות בירושלים לגבי בעל החיים שלכם, המין שלו, הגזע שלו וכן עוד פרטים נלווים על מנת שהוא בתורו יציע לכם את המוצר שהכי נמצא מתאים מבין המגוון.

מה לעשות ולא לעשות עם בעל החיים

לא משנה מהי רמת האינטליגנציה של בעל החיים, חשוב מאוד שהם ירגישו שמחים ובטוחים. העניקו להם מקום מוגדר לשהות ולהסתובב בהם באוות נפשם – כלוב מרווח ונעים לבעלי כנף כמו תוכיים וציפורי שיר, שיהיה מלא במשחקים ומתקני אוכל ושתיה כך שלא יחסר להם בשעת הצורך. בדקו אחת לכמה זמן את מלאי אספקת המזון שלהם, הרי הם בתוך כלוב ולא מסוגלים לקחת אותו בכוחות עצמם מהארון. שמרו על המזון שלהם בטמפרטורה נכונה, כמו שאנו שומרים אוכל בארונות ובמקרר. שחקו איתם – כמו שילדים אוהבים לשחק, גם החיות שלנו מלאות ברוח שמחה ורצון עז להוציא אנרגיות. תנו להם צעצועים מספיק עמידים וחזקים שלא ייקרעו בגלל נשיכות ושריטות.

רחצה וניקיון

תדאגו לבעלי החיים שלכם לשעת רחצה וחומרי רחצה נאותים. קראו את ההתוויה של חומר הניקוי שאתם משתמשים בו, וודאו שהוא אכן מתאים לבעל החיים הספציפי שלכם. ישנם בעלי חיים שיש להם תדירות גבוהה של קרציות ופשפשים, אז התשמשו בחומרי הדברה המיועדים לבעלי חיים ללא חומרים המסכנים להם את העור והעיניים. בעלי החיים שלנו אוהבים להרגיש נקיים ורעננים – תטפחו אותם עם חומרי ניקוי, ספריי ודיאודורנטים ללא חומרים אלרגניים ומגרדים.

דאגה וטיפול בבעל חיים הוא כלל יסודי חשוב ביותר עבור כל מגדל בעל חיים – כלב, חתול, אוגר, ציפור או כל חיה אחרת. אם אתם מעוניינים לרכוש ציוד ומזון עבור בעלי החיים שלכם, כדאי לכם לבקר אצל חנות חיות בירושלים ולהשיג משם את כל הציוד ההכרחי עבורם.

הירשמו לניוזלטר וקבלו מאמרים חדשים ומעניינים ישירות למייל!

חנות חיות בירושלים

אם אתם רוצים לפנק את החתולים שלהם באמצעות מזון לחתולים בירושלים, ציוד לכלבים איכותי ויוקרתי, כלובים לדגים או אוגרים ועוד אתם צריכים לדעת בדיוק מה

לקריאה >>